RESFOTO.PLRESFOTO.PL RESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PL

Nowe Miasto w Rzeszowie nocą

Nowe Miasto to jedno z największych osiedli w Rzeszowie. Mieszka na nim blisko 16000 ludzi. Zabudowania to w większości 11-piętrowe bloki z tzw. "wielkiej płyty".

Na fotografii nocna panorama osiedla. Od lewej strony widać: bloki na ul. Rejtana i Popiełuszki, zabudowania Gimnazjum nr 7, Kościół p.w. Opatrzności Bożej księży salezjanów, część handlową osiedla /m. in. Media Markt/. Obok w tle znajduje się katedra rzeszowska p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy. ul. Sikorskiego. Dalej bloki na ul. Świadka i Pelczara, dom seniora, przedszkole przy. ul. Podwisłocze. Na drugim planie część osiedla Drabinianka tzn. bloki na ul. Granicznej i Cichej. Z prawej stronie fragment bloku na ul. Podwisłocze.

Poniżej - pierwsze pełna panorama, następne fotografie to jej fragmenty:

O autorze
Magda Chudzik
Autor: Magda Chudzikwww: http://www.magdachudzik.pl
Fotograf, grafik komputerowy ze specjalnością web design oraz fanka nowych technologii. Lubi minimalizm w fotografii i grafice. Laureatka wielu konkursów fotograficznych. Fotografuje głównie w południowej Polsce i północnej Słowacji. Inspiracji do tworzenia szuka zarówno w mieście, jak i w przyrodzie.

Kreacja: Magda Chudzik | Wdrożenie: Monika Płuska