RESFOTO.PLRESFOTO.PL RESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PL

Wschód słońca na Przedgórzu Bieszczadzkim

Zima to wspaniały okres na obserwację i fotografowanie wschodu słońca. Stosunkowo późne pory pojawiania się słońca nad horyzontem nie wymagają od nas takiego poświęcenia jak to bywa latem.

Przedgórze Bieszczadzkie to górskie otoczenie Jeziora Solińskiego i Myczkowskiego z malowniczą doliną Sanu. Wiele wzgórz jest łatwo dostępnych i można z nich podziwiać rozległe panoramy od przedgórza aż po bieszczadzkie połoniny: Caryńską i Wetlińską.

Natomiast nabrzeże Jeziora Solińskiego nie jest już tak przyjemnym miejscem do spacerowania. Wysoki brzeg, porośnięty głównie olchą czarną sprawia, że w wielu miejscach dojście do tafli jeziora jest niemożliwe. W zamian dostajemy ciszę i spokój, bo te tereny po za letnim okresem turystycznym nie są odwiedzane przez turystów.

Poniżej zimowy wschód słońca na Przedgórzu Bieszczadzkim:

 

O autorze
Magda Chudzik
Autor: Magda Chudzikwww: http://www.magdachudzik.pl
Grafik komputerowy w zawodu, fotograf po godzinach, fizyk techniczny z wykształcenia, fanka nowych technologii i dobrej publicystyki w wolnym czasie. Lubi tworzyć i pracować kreatywnie. Fascynuje ją minimalizm i forma w otaczającym świecie, których poszukuję od początku swojej przygody z fotografią w 2010 roku. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz 2 autorskie wystawy z fotografii krajobrazowej.

Kreacja: Magda Chudzik | Wdrożenie: Monika Płuska