RESFOTO.PLRESFOTO.PL RESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PL

Magia wschodu słońca nad Sanem

San jako najpiękniejsza rzeka Podkarpacia ma w sobie coś magicznego co przyciąga. Liczne meandry, malownicza dolina rzeczna to tylko niektóre powody, dla których warto powracać częściej nad San.

Wschód słońca to wyjątkowy czas. Klimat jaki tworzą mgły, parująca woda i lasy jest niepowtarzalny. Nieśmiałe słońce przebijające się nierzadko kilka godzin po wschodzie zza gęstej mgły. Przy tak ograniczonej widoczności nawet miejsca z pozoru nudne i nieciekawe stają się atrakcyjne. Warto choć raz zobaczyć ten urzekający "spektakl" mgły i światła o wschodzie słońca.

Magia wschodu:

O autorze
Magda Chudzik
Autor: Magda Chudzikwww: http://www.magdachudzik.pl
Grafik komputerowy w zawodu, fotograf po godzinach, fizyk techniczny z wykształcenia, fanka nowych technologii i dobrej publicystyki w wolnym czasie. Lubi tworzyć i pracować kreatywnie. Fascynuje ją minimalizm i forma w otaczającym świecie, których poszukuję od początku swojej przygody z fotografią w 2010 roku. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz 2 autorskie wystawy z fotografii krajobrazowej.

Kreacja: Magda Chudzik | Wdrożenie: Monika Płuska