RESFOTO.PLRESFOTO.PL RESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PL

Zima na bieszczadzkich połoninach

Ostatnio przeszła burza medialna na temat trekingu zimowego w Bieszczadach. Po tym jak grup nastolatków-surwiwalowców potrzebowała pomocy GOPR-u przy zejściu z Bukowego Berda, zaczęto zastanawiać się czy zima to w ogóle czas na inną aktywność niż narty na stoku. Jednak nie taka zima zła ani Bieszczady jak to media ją malowały. Wystarczy zdrowy rozsądek i możemy cieszyć się piękną, bezpieczną, ciepłą zimą na bieszczadzkich połoninach.

Bieszczady

Bezkresna biel, szczegóły których nie dostrzeżemy o innej porze roku, częsta inwersja termiczna to tylko kilka czynników, dla których warto zimą ruszyć na szlaki. Przy bardzo dobrej widoczności możemy nie tylko zaobserwować oddalone o ok 200-kilometrów Tatry Bielskie i Wysokie ale także Tatry Niżne, Karpaty Ukraińskie i Rumuńskie. 

O autorze
Magda Chudzik
Autor: Magda Chudzikwww: http://www.magdachudzik.pl
Grafik komputerowy w zawodu, fotograf po godzinach, fizyk techniczny z wykształcenia, fanka nowych technologii i dobrej publicystyki w wolnym czasie. Lubi tworzyć i pracować kreatywnie. Fascynuje ją minimalizm i forma w otaczającym świecie, których poszukuję od początku swojej przygody z fotografią w 2010 roku. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz 2 autorskie wystawy z fotografii krajobrazowej.

Kreacja: Magda Chudzik | Wdrożenie: Monika Płuska