RESFOTO.PLRESFOTO.PL RESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PL

Pogórze Dynowskie

Rzeszów jest przyrodniczo i geograficznie położony wyjątkowo malowniczo. Zawdzięcza to umiejscowieniu na styku Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej w malowniczo biegnącej Dolinie Wisłoka.

To niebywała zaleta miasta, o której nie zawsze wiedzą czy doceniają jego mieszkańcy. Co nam to daje? Przede wszystkim atrakcyjne tereny rekreacyjne w odległości już kilku kilometrów od granicy Rzeszowa. Ludzie lubiący aktywnie wypoczywać czy fani przyrody na pewno będą mieli w czym wybierać. I co najważniejsze ... wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Dzisiaj pierwszy przykład, że piękne krajobrazy to nie tylko południe Podkarpacia. Na fotografii Pogórze Dynowskie tuż przed wschodem słońca, tonące w morzu mgły. To miejsce jest zaledwie niecałe 30 km od centrum Rzeszowa. Piękne pejzaże i scenerie gwarantowane.

O świcie i poranku nie brakuje mgieł - nie raz tak dużych, że widoczność ograniczona jest do kilku metrów /co nie sprzyja w nocy kierowcom/.

W okolice serpentyn w miejscowości Dylągówka w gminie Hyżne jest niecałe 30 km z centrum Rzeszowa. Jak dojechać? Poniżej mapka:


Pokaż Pogórze Dynowskie na większej mapie

Poniżej kolory Pogórza Dynowskiego o wschodzie słońca /w stronę wschodu i zachodu/:

Kreacja: Magda Chudzik | Wdrożenie: Monika Płuska