RESFOTO.PLRESFOTO.PL RESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PLRESFOTO.PL

Pierwszy śnieg w Bieszczadach

20 października w Bieszczadach spadł pierwszy w tym roku śnieg - miej więcej od wysokości Lutowisk w stronę wysokich gór. W wyższych partiach utrzymuje się nadal niemal 10cm śniegu. Zawianego na szlakach może być nawet po kolana. Warto wziąć to pod uwagę wybierając trasę górskich wędrówek.

Do tego dochodzi błoto i bardzo silny wiatr - utrudniający poruszanie się zwłaszcza na połoninach /z trudem się stoi/. Warunki fotograficzne były ekstremalne - bo nie dość, że człowiek myślał jak tu ustać na nogach - to jak tu jeszcze robić zdjęcia? O rozłożeniu statywu można było raczej tylko pomarzyć. Po za tym na wszystkich czeka niebywała gra kolorów i bajkowe scenerie o poranku.

Poniżej fotografie w jesienno-zimowej scenerii z Wołosatego /panorama na Szeroki Wierch i Tarnicę o wschodzie i zachodzie słońca oraz o zmroku/, szlaku na Rozsypaniec i Halicz /m.in. panorama na ukraińskie Bieszczady Wschodnie/ oraz na Połoninę Caryńską z Przełęczy Wyżniańskiej /panorama na Połoninę Wetlińską i Rawki./

O autorze
Magda Chudzik
Autor: Magda Chudzikwww: http://www.magdachudzik.pl
Grafik komputerowy w zawodu, fotograf po godzinach, fizyk techniczny z wykształcenia, fanka nowych technologii i dobrej publicystyki w wolnym czasie. Lubi tworzyć i pracować kreatywnie. Fascynuje ją minimalizm i forma w otaczającym świecie, których poszukuję od początku swojej przygody z fotografią w 2010 roku. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz 2 autorskie wystawy z fotografii krajobrazowej.

Kreacja: Magda Chudzik | Wdrożenie: Monika Płuska